Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

INM

Salut. Va rog sa imi spuneti si mie daca se poate inscrie la concursul organizat de INM si cei care au terminat fac de Drept cu licenta dar care au urmat cursurile IFR ( frecventa redusa). Va multumesc.
se pot inscrie la inm toti cei care au diploma de licenta de la o facultate de drept acredita
si nu conteaza daca a fost student la zi sau distanta sau frecventa redusa..oricum, cred k pe diploma nici nu se specifica .
Multumesc