Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Detasare angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Detasare angajati

in ce conditii se poate face detasarea muncitorilor de la o firma romaneasca spre o firma germana. ce legi se aplica si ce restrictii?
trebuie studiata si legea germana, se aplica acea lege care este mai avantajoasa pentru salariat
Vedeti si art.18 din Codul muncii si Legea nr.156/2000 ...