Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... impozit suplimentar
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

impozit suplimentar

buna tuturor detin un singur apartament (locuinta)in proprietatea mea dar adresa din buletin o am pe casa mamei mele.am vreo obligatie in a plati impozit suplimentar?va multumesc:(
In situatia mentionata de dvs ,nu va revine obligatia achitarii de alte sume ,
suplimentar fata de cele aferente proprietatii dvs
~ Conținut șters la cerere ~