Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Avocat Pitesti?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Avocat Pitesti?

Salut,

as avea nevoie de ajutorul unui avocat din Pitesti pentru a face niste modificari in statutul unui SRL. Nu cunosc pe nimeni dar sper ca voi primi niste referinte.

Multumesc

Gabi

daca tot vreti sa modificati un statut puteti apela si la serviciul de consultanta al registrului comertului din localitatea unde are sediul srl-ul
B-)