Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozit majorat pe proprietati
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozit majorat pe proprietati

Buna ziua. Daca locuiesc in casa personala in localitatea A si detin o locuinta cu uzufruct viager pt o ruda in localitatea B, unde trebuie sa declar, ce trebuie sa declar si unde trebuie sa platesc impozitul majorat? Multumesc!
Declarati si platiti impozit majorat pentru a doua locuinta in localitatea unde detineti a doua locuinta in proprietate !!! Functie de data achizitionarii sau primirii !!