Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Practica - studenta anul IV, Drept
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Practica - studenta anul IV, Drept

Buna ziua, sunt studenta in anul 4, la Facultatea de Drept in cadrul Universitatii Nicolae Titulescu si vreau sa fac voluntariat la un cabinet de avocatura, daca cineva are nevoie de nitel ajutor sunt dispura sa petrece 3 4 ore zilnic ajutandu-va si totodata ajutandu-ma. Mentionez ca am experienta in activitatea de receptie si secretariat.
Va multumesc!
Acest mesaj sa-l mai repeti pentru ca sigur vei gasi un avocat ocupat sa aiba nevoie de serviciile d-tale.
multumesc frumos pt raspuns