avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 658 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cazierul fiscal
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cazierul fiscal

Este nevoie de cazier fiscal la infiintare PFA? Cat este valabilitatea lui?
Cel mai recent răspuns: Laura Ciobeica , moderator 14:23, 12 Octombrie 2010
Gasiti aici documentele necesare pentru infiintarea PFA: [ link extern ]
In conditiile in care va inregistrati si la registrul comertului aveti nevoie de certificat de cazier fiscal dar acesta este obtinut de functionarii de la registrul comertului, automat, fara interventia solicitantului. Cel putin asa era procedura anul trecut .
L.C.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atestat necesar pentru obtinerea autorizatiei de traducator legalizat sorinmihut sorinmihut Buna ziua, sint din Resita, jud. Caras Severin, va rog sa ma informati ce tip de atestare e necesara ptr. obtinerea autorizatiei de traducator legalizat? La ... (vezi toată discuția)
Certificat de traducător obținut în anul 1980 teologul teologul Soția mea este traducător pentru limbile franceză, italiană și engleză; a obținut această calificare pe baza unui examen destul de dificil, în anul ... (vezi toată discuția)
Contract de munca Andreea369 Andreea369 Buna ziua Fac cursuri de cosmetica si as vrea sa stiu daca dupa terminarea cursurilor(obtin diploma calificare) imi pot face carte de munca fara sa fiu ... (vezi toată discuția)