Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cazierul fiscal
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cazierul fiscal

Este nevoie de cazier fiscal la infiintare PFA? Cat este valabilitatea lui?
Gasiti aici documentele necesare pentru infiintarea PFA: [ link extern ]
In conditiile in care va inregistrati si la registrul comertului aveti nevoie de certificat de cazier fiscal dar acesta este obtinut de functionarii de la registrul comertului, automat, fara interventia solicitantului. Cel putin asa era procedura anul trecut .
L.C.