Forum Discuţii juridice Executare silită BIROUL DE CREDIT
Discuție deschisă în Executare silită

BIROUL DE CREDIT

PUTETI SA-MI RASPUNDETI LA O INTREBARE?DACA NU AM SEMNAT UN ACORD CU O INSTITUTIE FINANCIARA NONBANCARA ,AU DREPTUL SA MA RAPORTEZE LA BIROUL DE CREDIT?IN CAZ CA NU ESTE LEGAL CE AS PUTEA SA FAC IMPOTRIVA LOR?
@adelinaliana

interventie moderator

Va rog sa nu mai scrieti cu litere mari de tipar si sa cititi Regulamentul de postare in forum.

Detaliati problema dvs.Nu se intelege nimic.Si...nu uitati sa scrieti cu litere mici deoarece scrisul cu litere mari, de tipar, este deranjant si echivaleaza cu a tipa/a urla.