Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Acord cadru
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Acord cadru

Am participat in calitate de furnizor la o licitatie si am castigat pentru 4 produse.
Autoritatea contractanta a intocmit 4 acorduri cadru, pentru fiecare produs si un singur contract subsecvent care face referire la cele 4 acorduri cadru.
Putem sa semnam asa cum a trimis ac actele?
a fost ofertare pe loturi sau nu?
daca da atunci trb 4 acorduri, 4 contracte subsecv.
daca nu se face 1 acord , 1 contract subsecv
in nici un caz 4 acorduri si doar 1 contract subsecv
art.65 lit.b) obiectul contr subsecvent trebuie sa fie obligatoriu acelasi cu cel al acordului cadru.
Pentru fiecare acord cadru in parte se incheie separat contracte subsecvente. :)