Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Subventii caldura 2010
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Subventii caldura 2010

In Cluj se cere certificat de atestat fiscal de la primaria de domiciliu...si nu inteleg de ce ti-ar trebui asa ceva daca esti student si oricum nu ai nimic pe numele tau.Si parca aceasta ar fi singura conditie aberanta din cadrul acestui dosar ...

X-(
si cum anume ar trebui sa probez? Acolo se specifica act de identitate ,nu act de identitate conform cu domiciliu.Ar trebui sa nu conteze asta ,deoarece am observat ca au acest drept si persoanele care sta cu chirie si nu cred ca cei care sta in chirie au buletin cu o adresa care nu e al lor in acte.Poate ma lumineaza si pe mine cineva care stie mai bine!
ContSters84764, utilizator
Cred ca ar trebui sa procedati in felul urmator: in baza actului de vanzare cumparare va schimbati adresa din CI.
Cei care stau cu chirie trebuie sa aiba mutatie
Tocmai din aceasta cauza se cer copii dupa CI ca sa se vada ca stau acolo
TIBOR 3, utilizator