Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ABTINERE judecatori...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ABTINERE judecatori...

De ce s-au abtinut 4 judecatori intr-un proces inceput acu 6 luni??? Ce se intampla??
Noi de unde sa stim?
Motivele de recuzare/abtinere sunt multe.
solicitati informatii de la arhiva instantei unde este inregistrat dosarul
multumesc, dar sunt nelamurit...de ce?
Cazul este destul de simplu...si nu stiu ce sa mai cred?
nu cred ca poate fi vb de 4 casari cu trimitere, poate cei 4 faceau parte din doua copmplete de apel, sau poate era un singur litigiu de munca si asigurari ( doi nu erau judecatori) sau poate contraventia dvs e..judecata chiar de faptuitori...habar nu avem..
chiar..de ce?:D
poate au mai judecat vreun litigiu cu aceleasi parti.oricum au avut motive legale daca au facut cerere de abtinere.