Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... legea 50 la contracte din 2008
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

legea 50 la contracte din 2008

daca contractul la banca sa facut in 2008 comisionul de risc trebuie sa l platesc in continuare?
Probabil ca a fost transformat in comision de administrare si atunci daca e prevazut in actul aditional atunci trebuie platit.
In conditiile in care ati contestat actul aditional si obtineti o hotarare judecatoreasca atunci puteti obtine restituirea acestui comision.