Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Model contract colaborare intre agentii imobiliare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Model contract colaborare intre agentii imobiliare

Am si eu o rugaminte, as avea si eu nevoie de un model de contract de colaboare intre 2 agentii imobiliare cu privire la vanzarea unui imobil.
Va multumesc si sper sa ma ajutati.
Week-end frumos va urez!
ergoalpin a scris:

poni a scris:

Am si eu o rugaminte, as avea si eu nevoie de un model de contract de colaboare intre 2 agentii imobiliare cu privire la vanzarea unui imobil.
Va multumesc si sper sa ma ajutati.
Week-end frumos va urez!