avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Model contract colaborare intre agentii imobiliare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Model contract colaborare intre agentii imobiliare

Am si eu o rugaminte, as avea si eu nevoie de un model de contract de colaboare intre 2 agentii imobiliare cu privire la vanzarea unui imobil.
Va multumesc si sper sa ma ajutati.
Week-end frumos va urez!
Cel mai recent răspuns: ergoalpin , utilizator 17:51, 9 Iunie 2008
ergoalpin a scris:

poni a scris:

Am si eu o rugaminte, as avea si eu nevoie de un model de contract de colaboare intre 2 agentii imobiliare cu privire la vanzarea unui imobil.
Va multumesc si sper sa ma ajutati.
Week-end frumos va urez!


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Noul cod caen dumitru_vasilica dumitru_vasilica Buna ziua, Reprezint o agentie de turism si trebuie sa-i schimb vechiul cod caen 6330 cu altul nou conform noilor reglementari. Noul cod ptr. activitati ale ... (vezi toată discuția)
Factura sau bon fiscal? MihaiEmil2 MihaiEmil2 Sunt ghid turistic si mi-am infiintat un PFA cu cod caen 7990. Cum trebuie sa procedez cu clientii persoane fizice? Este nevoie de bon fiscal sau e suficienta ... (vezi toată discuția)
Brevet manager in activitatea de turism Goergi Goergi Bună ziua! Am absolvit facultatea de Geografie urmată de master in domeniul turismului. Ar fi posibil eliberarea brevetului de manager în activitatea de ... (vezi toată discuția)