avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ridicare autovehicule stationate ilegal
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ridicare autovehicule stationate ilegal

Daca v-au ridicat autoturismul in raza sectorului 6, va pot da sfaturi utile privind atacarea procesului verbal de contraventie, respectiv pentru recuperarea sumelor achitate la S.C. ILCOR AUTO ECO S.R.L.=D>
Cel mai recent răspuns: George , Avocat 10:26, 18 Noiembrie 2010
multumim, le asteptam cu interes

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ridicare abuziva a autoturismului ContSters115342 ContSters115342 Mi-a fost ridicat in mod abuziv autoturismul de pe raza sectorului 6 de catre S.C. ILCOR AUTO ECO S.R.L.cu acceptul Brigazii de Politie Rutiera,deoarece era ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa ridicare masina ariana26 ariana26 In urma unui proces de plangere contraventionala impotriva politiei si a firmei de ridicari auto ILCOR am obtinut ca solutionare anularea procesului verbal ... (vezi toată discuția)
Ridicari auto sector 6 vascomstar vascomstar In data de 12.10.2009 mi-a fost ridicat autoturismul de pe Bdul Iuliu Maniu de catre SC ILCOR AUTO ECO SRL parcat regulamentar dupa parerea mea . Conform PV ... (vezi toată discuția)