Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ridicare autovehicule stationate ilegal
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ridicare autovehicule stationate ilegal

Daca v-au ridicat autoturismul in raza sectorului 6, va pot da sfaturi utile privind atacarea procesului verbal de contraventie, respectiv pentru recuperarea sumelor achitate la S.C. ILCOR AUTO ECO S.R.L.=D>
multumim, le asteptam cu interes