Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... accident rutier cu vatamare corporala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

accident rutier cu vatamare corporala

daca nu sunt de acord cu despagubirea oferita de compania de asigurari, care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez?:worthy:
Promovati actiune in instanta impotriva asiguratorului
Care sunt motivele pentru care va declarati nemultumit de despagubirea acordata de societatea de asigurari si care sunt modalitatile prin care a fost stabilita despagubirea(proces ,negocieri) ?
cei de la asigurari au propus suma de 5400e,inca nu am primit raspuns daca s-a aprobat, iar mie mi se pare mica,eu cu banii astia nu mai pot sa-mi cumpar o masina la fel(vw golfv tdi)
Problema trebuie rezolvata in instanta,in urma probelor administrate,in masura dovedirii pretentiilor emise .