Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Amenda Penala din 2007 ....
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Amenda Penala din 2007 ....

A fost completat dosaru pentru detinere in vederea consumului de 1 gram marijuana,cu datele de pe buletin,separat s-a mai cerut o adresa alternativa , nu am primit nimic la adresa din buletin pana in ziua de astazi , ce este de facut? am cautat pe siteurile de judecatoriei si pe siteul tribunalului ca parte in dosar nu am gasit nimic ........ ce pot face in situatia de fata?
ca sa achit amenda trebuia sa primesc ceva?
unde sa merg sa aflu clar ?:sorry:
Solutia dispusa in dosar (indiferent de natura acesteia) se comunica. De unde ati dedus ca ati primit 9sau veti primi) amenda?
Dati o fuga la parchet si solicitati informatii cu privire la stadiul cauzei.

Av. Claudiu Sorin Feteanu
Pai dosarul a fost completat dupa datele din buletin , separat am mai pus o adresa la care nu ma aflu domiciliat .
Pentru fapta de detinere a fost propusa amenda penala .
Dar pana in ziua de astazi pe adresa de buletin nu am primit nimic .
Este posibil sa fiu citat in cauza la adresa alternativa? si eu sa nu am la cunostiinta lucrul acesta?