avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 220 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cumpar srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cumpar srl

cumpar srl, fara activitate cu actele la zi si fara datorii la bugetul de stat sau local si catre terti, bilant pe profit ... accept variante
eu_inginer a scris:

cumpar srl, fara activitate cu actele la zi si fara datorii la bugetul de stat sau local si catre terti, bilant pe profit ... accept variante


Am eu de vanzare SRL infiintat in 2006, fara datorii la stat, are toate obictele de activitate, capital 200ron.
Astept un PM, sa-ti trimit toate datele.
vreau deja infiintat cu "ceva" activitate pt a putea participa la licitatii publice. stiu ca e mare deranjul:D
pai am si eu un s.r.l din 2005 am avut doar cateva luni activitate pe el dar fara datori totul la zi si e din timis...te intereseaza?B-)
Buna ziua,

Vand societate comerciala, fara datorii la stat,cu toate actele la zisi fara incidente bancare. Bilantul depus, si recupereari de 2680lei, impozit pe profit. Pachet: Facturi, Chitante, Stampila si Casa de marcat...pretul este negociabil. 200 euro.
Vand urgent plecare din tara in 2 saptamani
contact 0763580795
valentino ciobanu
valciobcomsrl a scris:

Buna ziua,

Vand societate comerciala, fara datorii la stat,cu toate actele la zisi fara incidente bancare. Bilantul depus, si recupereari de 2680lei, impozit pe profit. Pachet: Facturi, Chitante, Stampila si Casa de marcat...pretul este negociabil. 200 euro.
Vand urgent plecare din tara in 2 saptamani
contact 0763580795
valentino ciobanu


Daca are si control de la finante totul e OK.

Alte discuții în legătură

Vand srl altfel altfel Vand SRL infiintat in feb 2006, fara datorii la stat, are toate obictele de activitate, capital 200ron. (vezi toată discuția)
Cumpar o firma fara activitate,ce trebuie sa stiu despre o astfel de cumparare? andi avram andi avram Cu respect va rog sa acordati atentie si acestei probleme.Vreau sa cumpar o firma existenta deja,dar fara activitate,ce trebuie sa fac?Ce implica o astfel de ... (vezi toată discuția)
Vand srl bluehill bluehill vand SRL infiintat in 2004 in Timisoara, obiecte de activitate: servicii si comert, neplatitor de TVA, platitor de impozit pe profit, a avut 4 luni de ... (vezi toată discuția)