Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Persoane disponibilizate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Persoane disponibilizate

O persoana care este disponibilizata si se afla in preaviz, poate fi in concediu de odihna in acea perioada, si daca nu in baza carei legi nu se poate . Multumesc
Da, poate fi in CO pe perioada preavizului ...