Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Tabelul cu pensiile militare revizuite
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Tabelul cu pensiile militare revizuite

S-a publicat tabelul cu pensiile militare revizuite? Tabelul la care facea referire ministrul Oprea astazi ? Daca da unde-l pot gasi? Va multumesc anticipat!
Accesati link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/art...

Gasiti tabelul in fisierul atasat articolului.