Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Energie Regenerabila - categorie separata de discutii
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Energie Regenerabila - categorie separata de discutii

Va salut pe toti!

Cu permisiunea tuturor, as sugera sa se includa o categorie separata de discutii, referitor la sectorul de Energie Regenerabila.

o seara cat mai placuta tuturor,

ar fi bine sa se faca doar discutti pentru asa ceva ,in un forum specializat