Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Stie cineva cand ar trebui sa ajunga legea de punere ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Stie cineva cand ar trebui sa ajunga legea de punere in aplicare a noului cod civil la Camera Deputatilor??

Dupa cum ati vazut, legea pentru punerea in aplicare a noului cod civil a fost adopta de Senat#-o stie cineva cand ar trebui sa ajunga(sa se voteze) in Camera Deputatilor care este decizionala??=D>
in urmatoarea sesiune parlamentara.
multumesc...=D> dar din pacate urmatoarea sesiune parlamentara este foarte lunga#-o si suntem lasati ...in suspans:))
sunt obligati sa voteze legea fiindca de la 1 octombrie va intra in vigoare noul cod.
"Noul" Cod civil a fost adoptat de "boc-poc" care a reprezentat Guvernul Romaniei in calitate de Prim-ministru, prin as(o)umare si va intra in vigoare la "CALENDELE GRECESTI"!
ce bine ar fi:))=D>dar cand boc-poc vrea ..din pacate boc-poc primeste