Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical

care este perioada maxima de acordare a concediului medical ptr neoplasm,va rog?
multumesc!
Pana la un an, medicul curant ...Inca 6 luni cu avizul medicului expert