Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Despre asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Despre asociatia de proprietari

Buna seara
Am si eu o nelamurire: care este legea actuala ce stabileste drepturile si obligatiile
asociatiei de proprietari, mai ales articolul de lege privind reglementarea fondului de
rulment.www.avocatnet.ro/images/smil...
Va multumesc.

Legea 230/2007 de infiintare, organizare si functionare a asociatiilor de proprietari
www.avocatnet.ro/con ...

HG 1588/2007 Norme metodologice de aplicare a Legii 230/2007
www.avocatnet.ro/content/art... ..

Art 24 din 1588 reglementeaza fondul de rulment.
w_v_w_v, utilizator