Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Asigurarea obligatorie a locuintelor
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Asigurarea obligatorie a locuintelor

Care este data limita pana la care ne putem asigura locuinte? Este cumva 15 Ianuarie 2011 sau 15 iulie 2011 ? Multumesc
15 ianuarie 2011.;)
S-a prelungit pana in 15 iunie sau iulie 2011:thumbup:
Mda....si incalca art 56 din Constitutie.