avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen limita depunere bilant semestrial
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen limita depunere bilant semestrial

Buna ziua!Am o societatea pt care am obtinut regim derogatoriu si as vrea sa stiu care este termenul limita pentru depunerea bilantului semestrial la fisc?
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 14:17, 8 Ianuarie 2011
semestrial ???? nu se stie inca daca se va mai face
Banuiesc ca va referiti la Bilantul contabil aferent exercitiului financiar 2010.

Data limita de depunere a Bilantului contabil aferent anului 2010 nu este stabilita inca,dar acesta se va depune numai la Administratia finaciara .

www.avocatnet.ro/content/art...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obligatii srl cu activitate suspendata si regim derogatoriu adavidoviciu adavidoviciu Daca un SRL are activitatea suspendata temporar si are regim derogatoriu privind depunerea declaratiilor fiscale este obligata sau nu sa depuna bilantul ... (vezi toată discuția)
Bilant in caz de suspendare? Franken Franken Buna ziua! Vreau sa stiu si eu daca este obligatorie depunerea bilantului contabil pentru o Societate Comerciala care are activitatea suspendata pentru 3 ani, ... (vezi toată discuția)
Raportari contabile delevadova delevadova daca o firma este suspendata pe o perioada de 3 ani se mai depune vre-o declaratie sau numai bilantul la sfarsit de an? (vezi toată discuția)