Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen limita depunere bilant semestrial
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen limita depunere bilant semestrial

Buna ziua!Am o societatea pt care am obtinut regim derogatoriu si as vrea sa stiu care este termenul limita pentru depunerea bilantului semestrial la fisc?
semestrial ???? nu se stie inca daca se va mai face
Banuiesc ca va referiti la Bilantul contabil aferent exercitiului financiar 2010.

Data limita de depunere a Bilantului contabil aferent anului 2010 nu este stabilita inca,dar acesta se va depune numai la Administratia finaciara .

www.avocatnet.ro/content/art...