Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general programe
Discuție deschisă în Contabilitate în general

programe

De unde pot descarca programul privind raportarea numarului de personal si fondul de salarii aferent anului 2010, conform Hotararii Guvernului nr.186/1995? Multumesc!
Sper sa va ajute aceasta legatura. Contine toate informatiile necesare raportarii la 31.12.2010 de care aveti nevoie,inclusiv programul pe care il puteti descarca :

[ link extern ]