Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 export lemn de foc - CAEN?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

export lemn de foc - CAEN?

acte necesare pt a efectua export cu lemne de foc ce cod caen este necesar
4613 - Intermedieri in comertul cu material lemnos si materiale de constructii
4671 - Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi al produselor derivate
4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare
4676 - Comert cu ridicala al altor produse intermediare
Acestea ar fi codurile. Daca nu le aveti in actul constitutiv, puteti sa le adaugati printr-o hotarare/decizie a asociatilor/asociatului unic si alaturi de contorul aferent in vederea publicarii in Monitorul Oficial, act constitutiv actualizat, cerere de inregistrare tipizata si declaratie model 2 de autorizare a activitatii le depuneti la registrul comertului din judetul in care este inmatriculata societatea pentru a obtine certificatul constatator de autorizare. Ulterior va trebui sa obtineti de la primarie autorizatia de functionare.