Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Colaborare avocat stagiar
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Colaborare avocat stagiar

Cabinet Individual de Avocat Cabinet Individual de Avocat Craciunescu Catalin Ionut caut colaborare cu avocati stagiari in vederea desfasurarii activitatilor de reprezentare in fata instantelor de judecata, Registrul Comertului si alte autoritati.
Cerinte minime:
Membru Barou
Experienta minim 6 luni in domeniu
Capacitate de organizare si incadrare in termene limita
Conditii salariale: se va negocia in urma interviului
Tipul jobului: full time
Posturi disponibile: 2
Locatitate: Bucuresti

Cei interesati pot trimite CV la andra.turburan@lex-express.ro
AndraTurburan, utilizator
nu ati mentionat localitatea, deci?
Bucuresti
[ link extern ]