Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NOUL COR 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NOUL COR 2011

Noul COR 2011 se aplica incepand cu 01 ian 2011?

Stiti cumva daca angajatorul trebuie sa modifice codurile pentru salariati in Revisal? Si-a luat cineva Noul COR 2011?

Multumesc frumos.
Momnetan REVISALUL nu este actualizat cu noul COR 2011 ....
De ce credeti ca ocupatiile angajatilor vor fi actualizate in Revisal de catre altcineva decat angajatorul? E vreo dispozitie in acest sens?
dana13 a scris:

De ce credeti ca ocupatiile angajatilor vor fi actualizate in Revisal de catre altcineva decat angajatorul? E vreo dispozitie in acest sens?

Pentru ca nu are cum sa modifice angajatorul asa ceva ... firma creatoare a REVISAL-ului va pune la dispozitie un patch de actualizare a versiunii curente a aplicaţiei, prin intermediul căruia se actualizează nomenclatorul Clasificării Ocupaţiilor din România integrat în aplicaţie.