avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NOUL COR 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NOUL COR 2011

Noul COR 2011 se aplica incepand cu 01 ian 2011?

Stiti cumva daca angajatorul trebuie sa modifice codurile pentru salariati in Revisal? Si-a luat cineva Noul COR 2011?

Multumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:06, 12 Ianuarie 2011
Momnetan REVISALUL nu este actualizat cu noul COR 2011 ....
De ce credeti ca ocupatiile angajatilor vor fi actualizate in Revisal de catre altcineva decat angajatorul? E vreo dispozitie in acest sens?
dana13 a scris:

De ce credeti ca ocupatiile angajatilor vor fi actualizate in Revisal de catre altcineva decat angajatorul? E vreo dispozitie in acest sens?


Pentru ca nu are cum sa modifice angajatorul asa ceva ... firma creatoare a REVISAL-ului va pune la dispozitie un patch de actualizare a versiunii curente a aplicaţiei, prin intermediul căruia se actualizează nomenclatorul Clasificării Ocupaţiilor din România integrat în aplicaţie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Noutati ru mitrofan emilia mitrofan emilia buna ziua! daca s-a facut corectia in revisal a functiilor conform COR trebuie facut act aditional la salariatii carora li s-a modificat? ex. din tamplar in ... (vezi toată discuția)
Probleme revisal dumi32 dumi32 Buna ziua am urmatoarea problema in ce priveste preluarea datelor din Revisalul vechi, anume imi apare urmatorul text : Baza de date incarcata nu ... (vezi toată discuția)