Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Corespondenta COR 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Corespondenta COR 2011

Ce corespondenta putem gasi in noul COR pentru functiile:
-manager de proiect
-sef departament
in contextul unei companii de BPO (Business Process Outsourcing)?
Multumesc!
Puteti folosi 112029 manager .. iar in fisa postului sa se includa atributiunile specifice postului de manager proiect.
Dar oare de ce COR-ul nu e actualizat pe site-ul MMSSF, daca HG s-a publicat in Monitorul la 31 decembrie 2010?
serena82 a scris:

Dar oare de ce COR-ul nu e actualizat pe site-ul MMSSF, daca HG s-a publicat in Monitorul la 31 decembrie 2010?

:offtopic:
Cred ca este mult mai bine sa-i intrebati pe cei de la Minister de ce nu au actualizat COR-ul? .. . posibil au foarte multa treaba cu noile modificari la codul muncii ...
Am o nelamurire : cei care au ocupat functia de manager proiect si au fost scutiti de impozit, acum cu modificarea COR ce functie ar trebui sa ocupe ca sa fie in continuare scutiti de impozit? A aparut vre-o actualizare a legislatiei privind scutirea de impozit?
am si eu o nelamurire...director comercial, ce corespondent COR 2011 sa-i pun acum?