Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Urgent fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Urgent fisa post

Am si eu nevoie astazi urgent de mai multe fise de post. Fisa post directorul general, asistent manager, fisa post contabil, fisa post antrenor bodybuilding (daca exista asa ceva)
Si inca ceva ... nu am nevoie pentru SA ci pt SRL. deci din cate stiu eu nu ne subordonam lor ... deoarece fac o sala de fitness si bodybuilding. Asta ca sa intelegeti ce am nevoie. Va rog mult e urgent azi
AndreeaCristina86, utilizator
Un model de fisa postului pentru manager gasiti aici
www.avocatnet.ro/content/art...

Pentru contabil
[ link extern ]
am schimbat un pic pentru ce am nevoie. Va rog mult daca puteti sa trimiteti ce am eu nevoie. e mult mai simplu decat atat. Daca credeti ca e cazul sa imi spuneti de tot personalul care credeti ca este cazul intr-o sala de fitness, ca poate nu trebuie sa ii spun director general etc. Multumesc pt promptitudine
le-am gasit pe toate ... inafara de fisa postului pentru antrenor, sau instructor de fitness ... va rog mult am mare nevoie de ea daca se poate sa ma ajutati
pentru instructor de fitness gasiti aici o fisa a postului
[ link extern ]