avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 418 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Urgent fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Urgent fisa post

Am si eu nevoie astazi urgent de mai multe fise de post. Fisa post directorul general, asistent manager, fisa post contabil, fisa post antrenor bodybuilding (daca exista asa ceva)
Si inca ceva ... nu am nevoie pentru SA ci pt SRL. deci din cate stiu eu nu ne subordonam lor ... deoarece fac o sala de fitness si bodybuilding. Asta ca sa intelegeti ce am nevoie. Va rog mult e urgent azi
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011
AndreeaCristina86, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:13, 15 Ianuarie 2011
Un model de fisa postului pentru manager gasiti aici
www.avocatnet.ro/content/art...

Pentru contabil
[ link extern ]
am schimbat un pic pentru ce am nevoie. Va rog mult daca puteti sa trimiteti ce am eu nevoie. e mult mai simplu decat atat. Daca credeti ca e cazul sa imi spuneti de tot personalul care credeti ca este cazul intr-o sala de fitness, ca poate nu trebuie sa ii spun director general etc. Multumesc pt promptitudine
le-am gasit pe toate ... inafara de fisa postului pentru antrenor, sau instructor de fitness ... va rog mult am mare nevoie de ea daca se poate sa ma ajutati
pentru instructor de fitness gasiti aici o fisa a postului
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului -instructor fitness ileananistor ileananistor Buna ! Va rog sa ma ajutati cu un model de fisa postului pt. instructor fitness. Am nevoie urgent . (vezi toată discuția)
Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Ce atributii pot fi incluse in fisa postului unui asistent manager? Monica D Monica D Angajatorul poate include orice atributie considera necesar intr-o fisa a postului? Lucrez pe o astfel de pozitie intr-o firma de paza si as dori sa stiu daca ... (vezi toată discuția)