Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 24 ianuarie - zi libera?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

24 ianuarie - zi libera?

Buna dimineata ! In privinta zilei de 24 ianuarie , ca si zi libera , stiti decizia definitiva ?
:offtopic: Interventie moderator
Potrivit Regulamnetului de postare pct.3.1. înainte de a deschide un topic nou, este recomandat sa urmezi etapele descrise în continuare:
- apelati la functia de cautare a forumului pentru ca e posibil ca subiectul sa mai fi fost discutat si sa gasiti deja raspunsul;

- daca aveti posibilitatea si rabdarea necesara, cititi mai multe discutii legate (chiar si vag) de subiectul pe care intentionezi sa-l deschideti; s-ar putea sa gasiti raspunsul în alta discutie, cu subiect aparent diferit de ceea ce cautati si care nu apare la cautare.

In speta, discutiile despre aceasta data s-au purtat pe acest forum unde s-a explicat ca ziua de 24 ianuarie este zi lucratoare.
www.avocatnet.ro/content/for...