Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 205
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 205

are cod cu bare ?
programul descarcat de portal ANAF declaratii nu-mi editeaza codul de bare si in plus are lungimile randului depasit (la tiparire) dar poate gresesc eu.
Va multumesc anticipat Dorel
Ati descarcat Dvs. "Declaratia 205 aferenta impozitului retinut pe veniturile cu regim de retinere la sursa, pe beneficiari de venit " aferenta anului 2010 de pe site-ul ANAF-ului?
Nu se listeaza cu cod de bare.
MULTUMESC MULT PTR RASPUNS.
La ANAF imi cere si CD pe langa declaratia listata.
Dar din program imi da eroare atunci cand vreau sa salvez pe CD.
Nu stiu eu sa folosesc programul? Ce-ar trebui sa fac pentru salvare?