Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... noul cod al muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

noul cod al muncii

Buna.
Ma poate ajuta cineva? As vrea sa stiu daca a intrat in vigoare noul cod al muncii.
Va multumesc
Nu.
Nu exista un nou Cod al Muncii , ci doar anumite modificari ale actualului Cod al Muncii aflate in stadiu de proiect si neadoptate pana in prezent.
Multumesc pentru raspuns. Stiam ca dezbaterile trebuiau definitivate pana pe 21 ianuarie.