Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul Muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul Muncii

Cine poate sa ma ajute cu NOUL Cod al Muncii 2011 in format electronic? Multumesc
deocamdat nimeni ca nu s-au adoptat modificarile...inca sunt negocieri.
nu exista publicat. Inca se dezbat pe el....
Nu este un nou cod al muncii. Exista un proiect de modificare neadoptat inca.
Daca vrei sa "studiezi" proiectul de lege privind Codul muncii, il gasesti pe site-ul Ministerului muncii [ link extern ]

Atentie! e numai proiect! :)
peleraul a scris:

Cine poate sa ma ajute cu NOUL Cod al Muncii 2011 in format electronic? Multumesc

Cand va apare acest Nou Cod al Muncii :hm: , cred ca va fi disponoibil si in format electronic ...

Denumirea este improprie Noul Cod al Muncii , sunt doar modificari care se vor aduce actualului Cod al Muncii .. modificari care sunt in faza de proiect si care nici nu au intrat in dezbaterile Parlamentului.