Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... firma transport
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

firma transport

pot deschide o intreprindere individuala cu domeniul transport marfuri?
...se poate
darabaneanu a raspuns – in topic pe aceeasi tema deschis de utilizator:

sigur mergeti la arr si cereti detalii