Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa executare silita
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa executare silita

care este taxa de platit pentru executare silita - suma datorata fiind de 9562.68
A se vedea Ordinul nr.2550 din 14.11.2006, publicat in M.Of.,Partea I, nr.936/20.11.1996, privind aprobarea onorariilor minimale pentru serviciile prestate de executorii judecatoresti.(maxim 10% din valoare)
ContSters53919, utilizator