Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ajutor pentru referate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ajutor pentru referate

:(( mă puteţi ajuta şi pe mine? am de făcut nişte referate
1.Raportul regional-national-international in context european
2.Dezvoltarea economica interregionala la nivelul UE
câteva linkuri ? #-o:((
gasiti ceva aici:
[ link extern ]

[ link extern ] /
ContSters163988, utilizator
Ar trebuie sa fie mai explicita, in opinia mea. Poate ca este referitor la necesitatea de a sa se faca o piata unica, si sa avem un sistema nou de diferentare teritoriala?.