avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 665 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... buna am si eu nevoie de niste referate.va rog mult
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

buna am si eu nevoie de niste referate.va rog mult

1)Raportul regional-national-international in contextul european 2)deazvoltarea economica interregionala la nivelul uniunii europene 3)bune practici in utilizarea fondurilor structurale si de coleziune 4)cadrul institutional al politicii de dezvoltare regionala vas fii recunoscatoare va rog mult.:sorry::((
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:43, 12 Iulie 2010
~ Conținut șters la cerere ~
ma poti ajuta te rog mult!!!ca am vazut ca ai scris lu m0ny88 iai dat un sfat va rog mult!!
cadrul institutional al politicii de dezvoltare regionala gasiti aici aspecte legate de acest subiect
[ link extern ]

[ link extern ]

www.ier.ro/documente/formare/Politica_regionala.pdf

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Referate m0xy88 m0xy88 AM de facut cateva referate ,cu urmatoarele teme: 1)Procesul de extindere al UE si consecintele sale economice 2).Raportul regional-national-international ... (vezi toată discuția)
Ajutor pentru referate Deea_Laura Deea_Laura :(( mă puteţi ajuta şi pe mine? am de făcut nişte referate 1.Raportul regional-national-international in context european 2.Dezvoltarea economica ... (vezi toată discuția)
Semnatura fisa de post adrianna100 adrianna100 Pentru a se taia un spor, se scoate atributia din fisa de post, dar atributia ramane valabila si obligatorie! Sa semnez fisa de post? (vezi toată discuția)