Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... buna am si eu nevoie de niste referate.va rog mult
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

buna am si eu nevoie de niste referate.va rog mult

1)Raportul regional-national-international in contextul european 2)deazvoltarea economica interregionala la nivelul uniunii europene 3)bune practici in utilizarea fondurilor structurale si de coleziune 4)cadrul institutional al politicii de dezvoltare regionala vas fii recunoscatoare va rog mult.:sorry::((
~ Conținut șters la cerere ~
ma poti ajuta te rog mult!!!ca am vazut ca ai scris lu m0ny88 iai dat un sfat va rog mult!!
cadrul institutional al politicii de dezvoltare regionala gasiti aici aspecte legate de acest subiect
[ link extern ]

www.ier.ro/documente/formare/Politica_regionala.pdf