Forum Discuţii juridice Executare silită intrebare
Discuție deschisă în Executare silită

intrebare

buna dimineata

am o intrebare , pe data de 16 dec 2010am avut termen la trib a ramas sa dea solutia pe data de 22 dec 2010. am scos un certificat cu solutia data pe data de 31 ian 2011 .De la ce data se poate face contestatie , decind ? de la 22 dec sau 31 ian???
Despre ce fel de HJ este vorba: sentinta, decizie?
Ce obiect a avut actiunea dvs. (sau in care ati fost parte)?
Daca este vorba despre oi sentinta o atacati in termen de 15 zile de la comunicare.
este vorba de o locuinta cumparata de la o societate. acesta e un dosar de pretentii inceput in 2005 judecat la jud -trib intors pt rejudecare la jud ajuns la tribunal. Tribunalulmia luat dereptul de retentie si suma de bani stabilita de jud .(societatea e in faliment eu ma judec lichidatorul)