Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contract de prestari servicii intre doua persoane ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contract de prestari servicii intre doua persoane fizice autorizate

Unde se inregistreaza un contract de prestari servicii intre doua persoane fizice autorizate?
din registrul ciu ? daca este intre doua persoane fizice ....
consider ca e suficienta semnarea contractului de catre ambele parti si data contractului.