avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 766 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... invitatie seminar CONSULCO....cine merge?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

invitatie seminar CONSULCO....cine merge?

Buna dimineata tuturor!
Am primit o invitatie la un seminar pe teme de fiscalitate internationala...offshore-uri, la hotel hilton pe 15 mai!
merita oare prezenta? cine merge?m-ar tenta, dar.....ma mai gandesc! se ofera insotitori?
Cel mai recent răspuns: Roxana Zbarnea , Avocat 14:00, 15 Mai 2008
Ati putea te rog sa mi trimiteti si mie o copie scan a brosurei? multumesc
Iti pot face un forward la mesaj.....
Poti sa imi trimiti si mei o copie a brosurei?
Eu am primit o nvitatie la la conferinta "Dreptul Afacerilor 2008". Evenimentul se va desfasura in perioada 23 - 24 mai 2008, in Aula principala a Facultatii de Drept din cadrul Universitatii Bucuresti.
Mai merge cineva?
ai in email deja mesajul!
si eu am primit invitatie la Dreptul Afacerilor 2008........pare interesant, in schimb, perioada nu ma incanta deloc!
Merci! Invitatia de care vorbeam inainte pare chiar interesanta, dar... cum spuneai si tu perioada mai rea nici ca se putea!#-o

Alte discuții în legătură

Nu-mi place noul format al siteului...si atat... Nici mie. Mai ales forum-ul....

ovi_dragomir a scris:
> (vezi toată discuția)
Elaborare studiu de fezabilitate - jud. prahova basilmir basilmir Buna ziua, Suntem o primarie si vrea sa construim un dispensar in comuna. Ne trebuie o firma care sa realizeze studiul de fezabilitate. Ce firme pot realiza ... (vezi toată discuția)
Doar un sfat.... *2007* *2007* Stiu ca nu sunt indreptatita sa scriu in aceasta sectiune a forumului...dar as vrea sa cer un sfat unor oameni avizati in ale "scolii" ....as vrea sa ma ... (vezi toată discuția)