Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... invitatie seminar CONSULCO....cine merge?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

invitatie seminar CONSULCO....cine merge?

Buna dimineata tuturor!
Am primit o invitatie la un seminar pe teme de fiscalitate internationala...offshore-uri, la hotel hilton pe 15 mai!
merita oare prezenta? cine merge?m-ar tenta, dar.....ma mai gandesc! se ofera insotitori?
Ati putea te rog sa mi trimiteti si mie o copie scan a brosurei? multumesc
Iti pot face un forward la mesaj.....
Poti sa imi trimiti si mei o copie a brosurei?
Eu am primit o nvitatie la la conferinta "Dreptul Afacerilor 2008". Evenimentul se va desfasura in perioada 23 - 24 mai 2008, in Aula principala a Facultatii de Drept din cadrul Universitatii Bucuresti.
Mai merge cineva?
ai in email deja mesajul!
si eu am primit invitatie la Dreptul Afacerilor 2008........pare interesant, in schimb, perioada nu ma incanta deloc!
Merci! Invitatia de care vorbeam inainte pare chiar interesanta, dar... cum spuneai si tu perioada mai rea nici ca se putea!#-o