Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contributie somaj
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contributie somaj

daca pe langa salariul de incadrare un salariat mai primeste lunar o prima de productie ,care nu este trecuta in contractul de munca ,contributia de 0,5% pentru somaj se calculeaza la tot venitul brut ?
Va multumesc anticipat!
Retinerile se fac pe statul de plata cumuland toate veniturile..