Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declarare stampila la banca
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declarare stampila la banca

Buna ziua.
Am nevoie de un ajutor. Vreau sa fac o noua stampila pentru firma si sa ii adaug o steluta ca semn distinctiv. Mai am inca 2 care sunt acelasi model declarat deja.
Intrebarea mea este: trebuie declarata din nou si aceasta stampila pe langa primele? Sau trebuiesc numerotate?
Multumesc anticipat pentru ajutor.
Da ,la banca trebuie modificata fisa cu specimenele de semnãturi ,mai bine spus amprenta stampilei firmei . In cazul in care o veti folosi si pe aceasta noua.