Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale coduri caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

coduri caen

Buna ziua,
mi-am deschis un magazin second de imbracaminte cu autrizatie persoana fizica cu codul caen 4779(comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine.).Pot sa imi aduc si haine noi ?Ce alte produse pot sa vand in magazin cu acest cod?
Pt imbracaminte aveti la dispozitie Cod CAEN 4771 Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate, care include vanzarea cu amanuntul a articolelor de imbracaminte, accesoriilor pt imbrtacaminte, articolelor din blana.
Pe codul 4779 puteti face comert cu carti second hand, antichitati, precum si alte bunuri second hand. Exclus auto de ocazie.