Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... studiu de caz la executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

studiu de caz la executare

Buna ziua cine ma poate ajuta cu o informatie de unde as putea face rost de un studiu de caz despre "executarea silita" a bunurilor mobile si imobile....va rog mult
lasa-mi un mesaj in contul meu de utilizator
se poate rezolva prin e-mail:)