avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... studiu de caz la executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

studiu de caz la executare

Buna ziua cine ma poate ajuta cu o informatie de unde as putea face rost de un studiu de caz despre "executarea silita" a bunurilor mobile si imobile....va rog mult
Cel mai recent răspuns: Crina Popescu , Consultant fiscal 18:51, 15 Mai 2008
lasa-mi un mesaj in contul meu de utilizator
se poate rezolva prin e-mail:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licenta "executrare silita a bunurilor mobile si imobile " ella03 ella03 titlul lucrarii mele de licenta este "executrare silita a bunurilor mobile si imobile " intrebarea mea este unde pot gasi materiale si studiu de caz ca sa-mi ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! in cazul instituirii executarii silite prin poprirea ... Gracielle Gracielle Buna ziua! In cazul instituirii executarii silite prin poprirea conturilor de catre ANAF din localitatea de domiciliu, care este mersul lucrurilor daca ... (vezi toată discuția)
Executare silita vio10bv@gmail.com vio10bv@gmail.com Buna ziua, Vreau sa va intreb pana unde poate merge o executare silita pentru o suma de bani neachitata. In urma unui proces, s-a stabilit ca debitorul este ... (vezi toată discuția)