Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri (masura 112)-
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri (masura 112)-

Detin teren,cladire,un numar de aproximativ 100 de capete capre si dorinta de dezvoltare a domeniului de activitate. Care sunt pasii "da capo al fine" pe care trebuie sa-i parcurg pentru accesarea de fonduri europene? Mentionez ca NU as vrea sa apelez la o firma de consultanta! Va rog raspuns la subiect ! Multumesc!
Începând cu anul 2011 pentru beneficiarii măsurii 141 care îsi propun să realizeze
investitii prin măsura 121, a fost aprobată o alocarea financiară distinctă din măsura
121 – Modernizarea exploatatiilor agricole. Astfel, solicitantii măsurii 141 care îsi
propun si realizarea de investitii finantate prin măsura 121, trebuie să completeze
Sectiunea A+B din Planului de afaceri, aferent măsurii 141.
Acest plan de afaceri il gasiti aici:
[ link extern ]