Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 101 pe 0 perioada 01.10-31.12.2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 101 pe 0 perioada 01.10-31.12.2010

Buna sera,
in primul rand,imi cer scuze pentru ora tarzie.
Situatia este urmatoare:
-societate infiintata in decembrie 2010.Nu depune 100 pe trimestru IV.
Depune 101 pana pe 25 februarie.selectez perioada 01.10-31.12 si incerc sa completez "0" in campuri ,insa nu-mi salveaza.O depun in aceasta forma sau trebuie sa -mi preia 0 si gresesc eu undeva?
Daca s-ar putea ,sa-mi dati un raspuns in aceasta noapte ,va raman recunoscatoare.
Multumesc.
nu treceti zero.cand iesiti dati salvare si asta este tot.