Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Legea nr. 100/2010 pentru modificarea Legii nr. ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Legea nr. 100/2010 pentru modificarea Legii nr. 514/2003 privind organizarea si exercitarea profesiei de consilier juridic

astept parerile dv.
legea 100 din 2010 nu are legatura cu exercitarea profesiei de c j
Legea care va referiti are legatura cu impadurirea terenurilor degradate. ....
Legea 100/2010 se refera la impadurirea terenurilor degradate.
Sa intelegem cu scuzele de rigoare ca in opinia dvs c.j. se ocupa de impaduriri, sau care ar fi legatura acestei legi cu aceasta onorabila profesie?
si totusi adresa http/www.scrib.com/doc40964954/L100din 2010p-.modificarea-Legii-514-din -2003-privind-modificarea-si -organizarea-profesiei-de -consilier- juridic la ce se refera?
La asta:
[ link extern ]

proiectul a fost aprobat tacit de senat si se afla la camera deputatilor.

Initiatorii au cam batut campii. Sanse de aprobare nule in opinia mea....