Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... transferul persoanelor condamnate
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

transferul persoanelor condamnate

va mai deranjez cu o problema..stie cineva unde pot gasi material referitor la o lucrare de disertatie intitulata transferul persoanleor condamnate? la biblioteca nu e decat o carte cu legea 302.va multumesc mult
Trimiteti un mesaj cu "transferul persoanelor condamnate" la adresa mea de e-mail : cernat.roxanaana@yahoo.com si va pot trimte materialele pe care le am referitoare la psihologia judiciara:
- Protocol de colaborare intre Directia Generala a Penitenciarelor si Directia de Reintegrare Sociala si Supraveghere;
- Elemente de legislatie penitenciara internationala.